Veel gestelde vragen. *Bestelling geplaatst, maar wil nog wat bij bestellen kan dat? Ja dat kan, neem eerst contact op met de klantenservice 0515-427247. De klantenservice is telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 10.00 uur - 17.00 uur.
*Hoe snel wordt de bestelling geleverd? Als de betaling is voldaan, dan wordt de order direct vrijgegeven voor verzending. De meeste producten worden binnen 24 uur bezorgd. (PostNL - maandag t/m zaterdag) en voor eigen bezorgdienst (maandag t/m vrijdag) met uitzondering van feestdagen.
*Wat zijn de verzendkosten? Klik op de link voor de alle info: VERZENDKOSTEN
*Kan ik ook telefonisch bestellen? Als u niet anders kan neem dan contact op met de klantenservice - 0515-427247 bereikbaar van maandag 13.00-17.00 uur en Dinsdag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur.
*Kan er ook contant betaalt worden? Alleen in woonplaats Sneek kan er contant betaald worden. Buiten Sneek is de betaal mogelijkheid:
*Kan de bestelling afgehaald worden? Dit is mogelijk, als de bestelling online is geplaatst maak dan een afspraak via de klantenservice via mail of telefoon.
* Ik wil een product retour sturen? Neem altijd eerst contact op met de inktknaller klantenservice voordat u het product retour stuur.
* Het product wat ik zoek staat niet op de site, maar is het wel verkrijgbaar bij inktknaller.nl? Wij verkopen ruim 30.000 producten op gebied van kantoor, school electronica en computer. Dus de kans is groot dat u bij ons terecht kunt. Neem contact op met de klantenservice voor meer info.
Voor andere vragen neem contact op met de klantenservice.
|
||||||||
|
||||||||









